Çevirmen Çevirmen

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 222 MB
  • Version 11.0
  • Dil Türkçe
  • Firma iTranslate
Mobil cihazınız ile kendinizi geliştirebilir ve zamanınızı kaliteli geçirebilirsiniz.

iTranslate uygulaması önde gelen çeviri ve sözlük uygulamalarından bir tanesidir. 100'den fazla dilde kolayca metin, web sitesi çevirin veya sesli görüşmeler yaparak kendi dilinizi geliştirin. Uygulamanın yeni çeviri sistemi ile pahalı dolaşım ücretleri ödemek zorunda kalmadan iTranslate'yi yurt dışında kullanmanıza olanak tanıyor. Sizde iTranslate ile kendinizi mobil cihazınızdan geliştirebilirsiniz. 

Bir çok dilde çeviriler yapın, kelimeleri öğrenin ve yurt dışı gezilerinizi daha kolay hale getirin. Milyonlar tarafından mobil cihazlara indirilen iTranslate mobil uygulaması başarını her alanda kanıtlayıp kullanıcılarına kaliteli bir hizmet vermekten geri kalmıyor. Eş anlamlılar ve farklı anlamları olan sözlükler ile sizlere başarılı çeviriler sunmayı başaran iTranslate uygulaması erkek ya da kadın seslerini farklı dillerde dinlemenizi olanak sağlayarak farklı dillerin aksanlarını kolaylıkla kavramanıza yardımcı oluyor.

Bir çok dilde çeviri özelliği sunmayı başaran iTranslate mobil uygulamasına sizde sahip olun ve kendinizi mobil cihazınız ile geliştirmenin yolunu keşfedin. Uygulamamıza sahip olarak deneme sürümünü ücretsiz kullanarak deneyebilir. Eğer sevmezseniz uygulamayı kullanmayabilirsiniz. iTranslate uygulaması kullanmak için sizleri bekliyor.  

Çevirmen Çevirmen indir